Age Of Empires Severlerini Heyecanlandıran Tweet

age-of-empires-ııı-definitive-edition-1

Age of Empires 3 Definitive Edition, Şubat ayında beta sürümüne geçmişti. Şimdi ise oyunun “remaster” versiyonu için lansman tarihine gerçekten yaklaşmış olabiliriz.

Age of Empires’ın resmi Twitter hesabından gizemli bir paylaşım yapıldı. Yapılan paylaşımda oyunda bulunan birimlerden ve binalardan oluşan bir bilmece bulunuyor. Bu birimlerin ve binaların oyun içi kısayollarını resimdeki sıraya göre koyduğunuzda “Gamescom” kelimesi ortaya çıkıyor. Gamescom, pandemi döneminden dolayı gerçek bir ortamda gerçekleşmeyecek fakat dijital ortamda Geoff Keighley‘nin ev sahipliğinde 27 Ağustos Perşembe günü gerçekleşmesi planlanıyor. Bu tweet, Definitive edition sürümünün lansmanının Gamescom’da yapılacağının habercisi olabilir.

age-of-empires-ııı-definitive-edition

Age Of Empires II’nin Definitive edition sürümü gerçekten oyuncular tarafından çok beğenilmişti. Grafiklerde geliştirmeler ve çok daha fazlası oyuncuları çok sevindirmişti. Age Of Empires III’de aynı şekilde çıktığı zaman çok beğenilmişti. Benim de severek oynadığım Age Of Empires III’nin Definitive sürümü için gerçekten çok umutluyum.

Kaynak: https://wccftech.com/age-of-empires-3-definitive-edition-could-drop-very-soon/?utm_source=feedburner&utm_med