Amazon Prime’a Nasıl Üye Olunur Ve Ne İşe Yarar

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Amazon Prime birçok insan tarafından bir hayli uygun bulundu. Ülkemizde dahi birçok ülkede uygun fiyata birçok hizmet veren Amazon Prime’a üye nasıl olunur adım adım anlatalım.

Nasıl Üye Olurum ?

Öncelikle buraya tıklayıp üyelik açma sitesine girin . Girdiğiniz yerde ” 30 Gün ücretsiz dene ” butonu olacaktır ona basın. Açılan ekranda sizden Amazon hesabı isteyecek Amazon hesabınız varsa giriş yapın yoksa Amazon üyeliği açıp devam edin. Burada sizden bir kredi kartı isteyecek.

Not: İlk ay ücretsizdir ve iptal etmeniz halinde para ödemezsiniz.

Kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra da sizden adres isteyecek bunu da doldurun. Daha sonra çıkan ekrandan ” 30 Günlük ücretsiz denemeni başlat ” butonuna tıklayarak Amazon Prime’a üye olabilirsiniz.

Bedava ve Hızlı Kargo

Amazon Prime kullanıcılara Prime üyeliği karşılığında hızlı ve ücretsiz kargo seçeneği sunuyor. Normalde bu seçenek ücretli olur.

PRIME VIDEO

Aslında işin en güzel yanı Prime Video hizmeti olabilir. Aynı Netflix gibi olan Prime Video içerisinde kaliteli ve sevilen dizi ve filmleri barındırıyor.

SADECE PRIME’A ÖZEL

Amazon Prime üyeleri sadece kendilerine özel kampanyalara, indirimlere katılabiliyor. Burada en güzel olanı da indirime veya yeni satışa çıkacak bir ürünü Amazon Prime üyelerinin yarım saat önceden alabilmesi. Bu sayede indirimleri veya yeni ürünleri kaçırma ihtimaliniz olmayacak.

PRIME GAMING

Oyunculara özel bir servis olan Prime Gaming oyunculara avantajlı kampanyalar ve hatta ücretsiz oyun, DLC , kostüm sunabiliyor.