Apple’ın Su Üzerindeki İlk Mağazası Açılıyor

apple-su-uzerindeki-ilk-mağazasini-aciyor-1

Apple’ın dünya çapındaki perakende ağı, koronavirüs salgını sırasında zorlandığı bir gerçek, ancak bu şirketin pahalı görünümlü, benzersiz ve tuhaf tasarım tutkusuna engel olmadı. Şirket açtığı mağazalarda genellikle farklı tasarımlar kullanıyor, şimdi bahsedeceğim mağaza da bu tasarımlardan birisine sahip.

apple-su-uzerindeki-ilk-mağazasini-aciyor-2

Apple’ın Singapur‘daki sahil şeridinde ve su üzerinde bulunan ve resmi olarak Apple Marina Bay Sands olarak bilinen en yeni perakende satış noktası, Singapur’da ikonik bir konumda bulunuyor. Bu durum da mağazanın bir süre sonra ikonik hale gelmesini sağlayacaktır. Apple’ın bu yeni mağazası Singapur’da bulunan 3. Apple mağazası olacak.

apple-su-uzerindeki-ilk-mağazasini-aciyor-3

Yeni Apple Marina Bay Sands mağazası suyu yansıtan cam panellerle kaplı ve kubbe şeklinde bir tasarıma sahip. Geceleri rengarenk ışıklarıyla parlayan mağaza birçok insanın dikkatini çekiyor. Mağazaya tahtadan bir yol aracılığıyla ulaşılıyor. Yapılan açıklamaya göre Apple’ın en iyi ürünlerine de bu mağazadan ulaşılabilecek. Mağazanın ne zaman açılacağına dair henüz bir bilgi yok.

Apple Marina Bay Sands mağazasının tanıtım videosunu aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Kaynak: https://www.theverge.com/2020/8/24/21399749/apple-store-retail-singapore-floating-design-marina-bay-sands