Bitexen Hacklendi mi ?

Sevgili Dijibayt okurları yazıma hoş geldiniz. Bu yazımda sizlere son günlerde fazlasıyla gündeme gelen bir konuyu açıklayacağım.

Konumuz basit. Bitexen hacklendi mi? kimlik bilgilerimiz çalındı mı? ayvayı yedik mi?

Hepsini açıklayacağım sizlere.

Dostlar Bitexen şahsen kullandığım bir borsa uygulaması bunu daha önce sitemizde açıklamıştık.

Bitexen hacklendi mi?

Ve evet o efsane sorunun cevabına geliyorum. HAYIR! ayvayı falan yemedik. Kimlik bilgilerimiz çalınmadı ve Bitexen hacklenmedi.

Elbette soracaksınız şu son günlerde internette dolanan fotoğrafları bilgileri. Hepsini cevaplayacağım yazıyı okumaya devam edin. 🙂

Evet hacklenen bir site var fakat bu site MyDexPay.

MyDexPay da bir borsa uygulaması diyebiliriz. Diğer yazımda belirttiğim gibi tüm borsa uygulamaları sizden kimlik bilgilerinizi ister.

Peki MyDexPay hacklendi. Exen hacklenemez mi? bu sorumuzun cevabı hacklenebilir. Çünkü henüz dünyada hacklenemez bir şey yok yani her şeyin görünmese de en ücra köşesinde minnacık açığı vardır. MyDexPay kullananlar korkmayın. Siz de ayvayı yemediniz.

Neden mi çünkü sizce bu hackerler gerçekten tüm kimlik bilgilerinize eriştiyse ve bunları (internette böyle paylaşım yapıldı) 120, 600 TL gibi bir değerlere silecekler diye düşünelim. Paylaşılan hikayede diyor ki “Bu bilgiler ile adınıza kredi çekilebilir.” peki arkadaşlar madem kredi çekilebiliyor neden bu hacker grubu her kimlik üzerine 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmeyip 600 TL için el açıyor?

Cevabını vereyim çünkü onlar da biliyorlar ki bir şey yapamazlar.

Arkadaşlar bilen bilir 2012 de Türkiye’ nin sistemleri hacklendi ve 18 yaşından büyük olan yani o zamanlar oy verebiliyor olan herkesin kimlik bilgileri çalındı. Yani şu an internette analarımızın babalarımızın kimlikleri zaten dolanıyor. Yıllardır dolanıyor.

Yani işin özeti korkmayın Exen kullanıcıları hiçbir şey olacağı yok. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Hatta tam bundan 15 dakika önce referansımdan giriş yapan arkadaşım parasını çekti.

Buyurun kanıtı

Bitexen

Hala kayıt olmadıysanız sitemizdeki

Adlı yazıma bakmanızı tavsiye ederim.

Bazı kesim ise sitenin komple battığını söylüyor battı mı buyurun siz bakın

https://www.bitexen.com/

Bu yazım bu kadardı arkadaşlar. Bir kez daha tekrarlıyorum Bitexen hacklenmedi kimlik bilgileriniz çalınmadı. Gönül rahatlığıyla para kazanmaya devam edebilirsiniz.

KENDİNİZE İYİ BAKIN, SAĞLICAKLA KALIN…

.