Dying Light: Hellraid DLC Paketinin Yayınlanma Tarihi Kesinleşti

Dying-Light-Hellraid-DLC-paketinin-tarihi-kesinlesti

Techland Studios Dying Light adlı aksiyon oyunuyla oyuncuların çok ilgisini çekmiş, oyunu oynayanların çoğu çok beğenmişti. Techland Studios Dying Light 2’nin yapımıyla uğraşırken 1. oyununu da boşlamıyor. Yeni DLC paketleri, art arda hızlı bir şekilde gelmeye devam ediyor ve Techland, Dying Light oyununa DLC desteğini kesmeden devam edecek. Bu DLC paketleri oyuna yeni silahlar, yeni kıyafetler, yeni düşmanlar ve yeni mekanlar eklerken en başta yayınlanan “The Following” DLC’si hikayeye devasa bir ekleme yapıyor. Peki bugün konuşacağımız DLC hangisi ve nasıl bir içeriğe sahip? Sizinle buna bir bakalım.

Dying-Light-Hellraid-DLC-paketinin-tarihi-kesinlesti

Yeni DLC Paketi Hellraid’in İçeriği Nedir Ve Ne Zaman Yayınlanıyor?

İsmi Hellraid olan bu yeni DLC’de bir güç kesintisini araştırırken atari cihazı bulmamızın ardından cehennemin kapılarını aralamamızla başlıyor. Bu atariyi kullanmamızın ardından bizi şeytani bir kaleye ışınlıyor ve şeytanlara karşı oyuna yeni gelen kılıç, balta, balyoz benzeri ortaçağ silahları kullanarak savaşıyoruz. Bu DLC paketi de diğerlerinde olduğu gibi oyunun vahşi doğasından şaşmıyor.

Hellraid DLC paketini oyunun diğer DLC paketlerinde olduğu gibi ister arkadaşlarınızla ister tek başınıza oynayabilirsiniz. Şuanda geliştirme aşamasında olan DLC paketinin yayınlanma tarihi PC, Playstation 4 ve Xbox One‘a eş zamanlı olarak 23 Temmuz 2020 olarak netlik kazandı. Daha fazla bilgiye Steam sayfasından ulaşabilirsiniz.

Dying Light: Hellraid DLC’sinin fragmanını aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.