eFootball PES 2021 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

pes-2021-cikis-tarihi-belli-oldu

Dünya çapında çokça sevilen ve KONAMI tarafından geliştirilen oyun serisi eFootball PES‘in, 2021 yılında seri olarak değilde oyunun 2020 versiyonuna ait bir güncelleme olarak çıkacağı belirtildi. Bunun yanında oyunun çıkış tarihi de belli oldu. İşte detaylar…

25 yıldır hemen hemen her sene seri olarak çıkardığı futbol oyunlarıyla bilinen KONAMI firması, 2021 yılı için ayrı bir oyun çıkarmayacağını duyurarak, eFootball PES 2021’in bir sezon güncellemesi halinde çıkacağını söylediler. Bunun yanında bazı özellikler ve modlar da dahil edilecek.

eFootball PES 2021 Güncellemesinde Gelecek Olan Özellikler Ve Modlar

Gelecek olan bu güncellemede özellikle Euro 2020 modunun olması dikkat çekiyor. Ayrıca Bu mod PES 2020’de de mevcut. Buradaki linkten yazımızı okuyabilirsiniz. Bunun yanında sezon güncellemesiyle birlikte PES 2020’nin güncellenmiş hali, en yeni oyuncu verileri ve kulüp kadrolarını içeriyor. Oyunda birde İkonik Anlar Serisi bulunuyor. Bu seride bazı futbol süperstarlarının kariyerlerini ve en unutulmaz anlarını yeni myClub ile tekrar canlandıracaksınız.

İkonik Anlar Serisi’nde ünlü futbolcu Lionel Messi’nin de bulunması bekleniyor

Oyunda Standart ve Kulüp versiyonlarının olması bekleniyor.

Standart versiyon, Dünya’nın en iyi futbolcularından biri olarak kabul edilen Lionel Messi’nin kapağında bulunacağı ve dijital ya da kutulu olarak çıkacağı bir versiyon olacak.

Partner Kulüp Versiyonları ise dijital platformlarda bulunacak ve oyunun özel kulüp versiyonlarını satın alabilecekler. FC Barcelona, Juventus, Manchester United, FC Bayern Munich ve Arsenal FC’nin bulunduğu bu özel versiyonda, myClub kadroları, özel menüler, formalar, İkonik Anlar Serisi futbolcuları ve daha fazlası bulunmakta.

Yapımcılar, en sıkı oyuncularını ödüllendirmek amacıyla Sadakat Bonusu denilen bir sitem de geliştirmiş. Bu sistemle birlikte eFootball PES 2020 ve Lite versiyonları yoluyla eFootball Pes 2021 Kulüp Versiyonu için sipariş verenlere %20 indirim uygulanacak.

Ayrıca Eski Oyuncu Bonusu denen bir sistemde bulunmakta. Bu sistem myClub oyuncularını kapsıyor. PES 2020’deki myClub modunu oynayan oyuncular için geldikleri noktalara bağlı olarak çeşitli ödüller de Eski Oyuncu Bonusu adı altında sunulacak. Ödül ve detaylar hakkında henüz bir açıklama bulunmamakta.

Bu güncelleme için oyuncuların 30 dolar gibi bir ücret ödemesi gerekiyor.

eFootball PES 2021 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Oyun, E3 2019’da “En İyi Spor Oyunu” seçilen eFootball PES 2020’nin tüm başarılı özelliklerini korumakla birlikte oyunun 15 Eylül Tarihinde Playstation, Xbox ve PC (Steam) platformlarında çıkması bekleniyor.

Ayrıca oyunun tanıtım videosu da yayınlandı. Aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi Oyunlar!!

Kaynak: https://www.konami.com/wepes/2021/eu/en/all/