Enes Batur Koronavirüse Yakalandı

Youtube Türkiye’ nin en başarılı Youtuberlarından olan Enes Batur geçtiğimiz saatlerde son derece şaşırtıcı bir iddiayla gündeme bomba gibi düştü. İddialara göre Enes Batur koronavirüse yakalandı.

Gerçekten Koronavirüse mi Yakalandı ?

Evet hangi gün yakalandığı bilinmese de Enes Batur maalesef koronavirüse yakalandı . İnstagram hesabından “Üzerime oynanan alçakça, kalleşçe büyük bir oyun var. Bunu yapanlar elbet cezasını çekecektir. Allah’ından bulsunlar. Gelişmeleri durum ilerlerse paylaşacağım”  sözleriyle takipçilerini bilgilendiren ünlü Youtuber anlaşılana göre başına gelen olayların sebepsiz ve kötü kişilerce yapıldığını ifade ediyor.

Karantina İhlali mi Oldu ?

İddialara göre Ünlü Youtuber ve kız arkadaşı Beykoz’ daki yaşadıkları villada bulunamadı. Karantina kurallarına uymayan çifti Beykoz Emniyet Müdürlüğü ekiplerince bulundu. Bunun üzerine her ikisi de karantina ihlali yapanların tutulduğu yurtlara yerleştirildi.

Koronavirüse yakalanan her insanın diğer insanlardan izole şekilde 14 gün boyunca durması gerekiyor. Yeni getirilen kurallara göre karantina ihlali yapan her birey karantina yurtlarına yerleştiriliyor ve yurttaki masrafları kendisi ödüyor

Gelişen olaylar karşısında rahatsız olan Enes Batur umarız en kısa sürede sağlığına kavuşur.

Güncelleme: Cuma günü koronavirüse yakalandığını belirten Enes Batur karantina ihlali iddialarını kesin bir dille reddetti.