Epic Games’te Ücretsiz Oyunlar (13 Ağustos-20 Ağustos)

epic-games-ucretsiz-oyunlar-5

Epic Games her hafta ücretsiz oyun kampanyasına devam ediyor. Bu yazıma başlamadan önce daha önce hakkında yazı yazdığım Total War Saga: Troy için bekleyişin bittiğini de haber vermek istiyorum. Saat 16.00‘da başlayan kampanya belirtildiği üzere 24 saat boyunca devam ediyor. Bu hafta ücretsiz olan oyunlar da 20 Ağustos‘a kadar elde edilebilecek. Şimdi bu haftanın ücretsiz oyunlarına bakalım.

TOTAL WAR SAGA: TROY

epic-games-ucretsiz-oyunlar-3

Total War serisini oynamadıysanız bile duymuşsunuzdur. Strateji oyunlarına çağ atlatan seri, gerçekten çok ayrıntılı. Son oyunları kaplamalar açısından birbirine benzese de hepsi birbirinden güzel. Ben serinin diğer oyunlarını da inceleme ve oynama şansı buldum ama aralarında en sevdiğim TOTAL WAR: ATTILA oldu. TOTAL WAR SAGA: TROY da en az onun kadar güzel diye düşünüyorum. Oyun stratejik içerik olarak çok zengin ve eğer strateji meraklısıysanız kesinlikle size yeterli gelecektir. Strateji sevmeseniz bile oyun kütüphanenizde bulunması ayrı bir hava katacaktır. Hazır 24 saat boyu ücretsiz olmuşken kaçırmayın derim.

Minimum GereksinimlerÖnerilen Gereksinimler
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64 Bitİşletim Sistemi:
İşlemci: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz/Intel i7 8550U 1.80GHzİşlemci:
Bellek: 4 GB/6 GB (Harici ekran kartları için 4, entegre ekran kartları için 8)Bellek:
Depolama: 26 GBDepolama:
Direct X: Version 11Direct X:
Ekran Kartı: Nvidia GTX 460 1GB/AMD Radeon HD 5770 1 GB/Intel UHD Graphics 620Ekran Kartı:
Desteklenen Diller:SESLENDİRME: İngilizce
METİN: İngilizce, Fransızca, Italyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Çekçe, Lehçe, Rusça, Türkçe, Korece, Çince, Geleneksel Çince Traditional, Portekizce

Remnant: From The Ashes

epic-games-ucretsiz-oyunlar-2

Remnant: From The Ashes oyununda yaratıklar tarafından ele geçirilen bir kıyamet sonrası dünyada hayatta kalmaya yeni bir düzen inşa etmeye çalışıyorsunuz. İsterseniz tek, isterseniz iki arkadaşınızla daha beraber bu maceraya çıkabilirsiniz. Dünya’da kalan son insanlar olarak aksiyon dolu bir atmosferde vakit geçirmek çok eğlenceli olur diye düşünüyorum. Grafikler açısından bakacak olursak oyunun gerçekten çok güzel grafikleri var. Bunu kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Minimum GereksinimlerÖnerilen gereksinimler
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bitİşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i3-7350K (4.20 GHz) veya üstüİşlemci: Intel Core i5-4590 (3.70 GHz) veya üstü
Bellek: 8 GBBellek: 8 GB
Ekran Kartı: AMD Radeon RX 470Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970
Desteklenen Diller:SESLENDİRME: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca (İspanya)
METİN: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Brezilya Portekizcesi, İspanyolca (İspanya)

The Alto Collection

epic-games-ucretsiz-oyunlar-1

Mobil oyunlarda favorilerimden olan Alto gerçekten stres atabileceğiniz, sakinleştirici ve çok güzel bir oyun. The Alto Collection ise mobildeki Alto’s Adventure ve Alto’s Odyssey’in birleşiminden oluşan bir oyun. Snowboard ve Sandboard yaparken kayaların üzerinden zıplayıp, yüksek yamaçlarda manevralar yapıp eğlenebilirsiniz. Oyun kütüphanenizde böyle rahatlatıcı küçük oyunların olması da güzel olur diye düşünüyorum.

Minimum GereksinimlerÖnerilen Gereksinimler
İşletim Sistemi: Windows 7 (32 bit)İşletim Sistemi: Windows 7 (32 bit)
İşlemci: Çift Çekirdek 2.4GHzİşlemci: Çift Çekirdek 2.4GHz
Bellek: 4 GB RAMBellek: 4 GB RAM
Depolama: 400 MB Kullanılabilir AlanDepolama: 400 MB Kullanılabilir Alan
Direct X: Sürüm 11Direct X: Sürüm 11
Ekran Kartı: GeForce 880 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 520 veya üstüEkran Kartı: GeForce 880 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 520 veya üstü
Desteklenen Diller:Seslendirme: İngilizce
Metin: Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Yunanca, Japonca, Korece, İtalyanca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Türkçe, İsveççe, İspanyolca (İspanya), Norveççe