F1 2018’i Ücretsiz Edinin!

f1-2018-ucretsiz-edinin-3
f1-2018-ucretsiz-edinin-1

Yine bir fırsat kapımızı çalıyor. Bir oyun alışveriş sayfası olan Humble Bundle, Codemasters’ın geliştirdiği F1 2018 oyununu ücretsiz olarak dağıtıyor. Kampanya 10 Ağustos saat 23.00‘a kadar sürecek ve değeri 67 TL. Şunu da belirteyim, Humble Bundle arada sırada bu şekilde ücretsiz oyunlar dağıtıyor. Takip etmekte fayda var. O halde gelin şimdi bu oyun nasıl alınır, hangi platform üzerinden aktif edilir buna bakalım.

f1-2018-ucretsiz-edinin-2

F1 2018’i Nasıl Alabilirim

  • Öncelikle Humble Bundle adresine gidelim. Ardından hesabımız varsa “Login” kısmından giriş yapalım eğer yoksa oluşturalım. Facebook veya Google üzerinden de giriş yapabilirsiniz.
  • Siteye girişimizi yaptıktan sonra üst tarafta F1 2018’in kampanyasını belirten bağlantıdan veya buradan kampanya sayfasına gidelim.
  • Ardından “Get The Game” butonuna tıklayalım ve oyunu alalım. Steam hesabınızı bu işlem için Humble Bundle’a bağlamanız gerekiyor.
  • Siteden “Order Complete!” iletisini aldıktan sonra “preview your e-mail” seçeneğine tıklayalım.
  • Gelen maildeki resme tıklayarak bağlantıya gidelim ve “Reveal Your Steam Key” butonuna tıklayalım. İsterseniz anahtarı kendiniz de aktifleştirebilirsiniz ya da “redeem” seçeneğine basıp Steam’e yönlendirilerek de işlemi kısa yoldan halledebilirsiniz.

İşlemimiz bu kadar. Bu adımları takip ettikten sonra oyuna sınırsız süreyle sahip olabilirsiniz. İyi eğlenceler diliyorum.