Fall Guys Karakterlerinin Ürkütücü Anatomisi Paylaşıldı

fall-guys-fasulyelerinin-anatomisi-paylasildi

Gündeme adeta bir bomba gibi düşen klavye ve mouse katili Fall Guys: Ultimate Knockout‘un fasulyelerinin ürkütücü anatomisi paylaşıldı. Şirin fasulyelere dair bu paylaşımı görmek kafanızda farklı şeyler canlanmasına sebep olabilir.

Fall Guys çıktığından beri oyuncuların aklında tek bir soru vardı: “Bu karakterler nasıl bir anatomiye sahip ?” Fall Guys’un geliştiricileri de bu soruyu cevaplandırmak için bir tweet paylaştılar.

Oyunun geliştiricileri tarafından paylaşılan bu tweet’e göre sevimli fasulyeler bu rahatsız edici iskelet yapısının yanı sıra gizli karın kaslarına, insan kafatasına ve optik sinirlere sahip. Fasulyeler ayrıca 1.83 metre (6 ft) uzunluğunda. İskelet yapısına baktığımız zaman birkaç canlıdan ortaya çıkan bir melez gibi gözüküyor. Paylaşımdaki açıklamaya göre Fasulyelerin mutlu olduğunu anlamanız için gözlerine bakmanız yeterli.

fall-guys-fasulyelerinin-anatomisi-paylasildi-1

Oldukça rahatsız edici ve hayal kırıklığına sebep olacak bu görüntüye şahit olmak kabuslara sebep olacak gibi. Fall Guys’un Twitter hesabından paylaşılan bu görsel “Bir geliştirici hesabını takip etmenin zararı ne olabilir ?” sorusunun kesin karşılığı olacaktır.

Kaynak: https://www.theverge.com/platform/amp/tldr/2020/9/23/21453116/fall-guy-anatomy-nipples-abs-eyes-skeleton