Gerçek Keanu Reeves’in Olduğu Cyberpunk 2077 Fragmanı Yayınlandı

cyberpunk-yeni-fragman-yayinlandi

Geçtiğimiz saatlerde birçok oyuncunun beklediği Cyberpunk 2077 oyununa ait yeni bir fragman yayınlandı. Oyunun önceki fragmanlarında en çok dikkat çeken şey ise Keanu Reeves‘in bir oyun karakteri olarak fragmanda bulunmasıydı. Hatta bu fragmandan sonra Keanu Reeves gündemde ilk sıralara yerleşmişti. En son yayınlanan fragmanda ise bu sefer Keanu Reeves bir oyun karakteri olarak değil, direkt gerçek haliyle bulunuyor.

cyberpunk-yeni-fragman-yayinlandi-1

Fragmanda Keanu Reeves’in “2077’de birini suçlu yapan şey nedir?” sorusunu sorduktan sonra “Yakalanmak” şeklinde yanıtladığını görüyoruz. Fragmanda dikkat çeken bir diğer şey ise Billie Eilish’in en çok dinlenen şarkılarından birisi olan Bad Guy‘ın arkada çalması. Fragman 31 saniye ve Cyberpunk 2077’ye ait aksiyon sahnelerini içeriyor.

Fragmanda Keanu’nun gerçek versiyonunun bulunması dışında yeni bir şey bulunmuyor. Yani önceki fragmanlarda gösterildiği gibi kesitleri içeriyor. Bu açıdan bakacak olursak fragman oyunun içeriği hakkında değil, atmosferi hakkında biraz daha fikir sahibi olmamızı sağlıyor.

Keanu Reeves oyunda Johnny Silverhand karakterini canlandırıyor ve kendisi de bu rolden oldukça memnun. Oyunun ise 19 Kasım‘da çıkması planlanıyor ve CD Projekt Red, geliştirmeleri tamamlamak için sıkı çalışıyor. Cyberpunk 2077 PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X platformlarında oynanabilir olacak.

Kaynak:https://www.gamespot.com/articles/cyberpunk-2077-new-teaser-debuts-starring-keanu-reeves/1100-6482806/