Gizli İnstagram Hesaplarını Gösteren Web Sitesi ” POSTEGRO”

Her insanın girip profilini görmek istediği bir İnstagram hesabı olmuştur. Maalesef ki gizli hesaplara ulaşmanın herhangi bir yolu yok. Ancak havuz sistemiyle çalışan POSTERGO işinizi görebilir

Nedir Bu POSTERGO

Sitenin mantığı son derece basit ve mantıklı. Site içerisinde havuz mantığı var yani siz bu uygulamayı kullandığınızda sizin takip ettiğiniz hesapları veri olarak kaydeder ve bu hesapları görmek isteyenlere sizden alınan verileri gönderir. Kafanız karışmış olabilir daha kolay anlatayım. Mesela benim bir İnstagram hesabım var ve x hesabını takip ediyorum haliyle hesaptaki her şeyi görebiliyorum. Ben bu sistemi kullandığımda takip ettiğim x kişisinin verileri sistem tarafından veri havuzuna atılır ve başka bir kişi x kişisini takip etmiyor ve hesap gizli olduğu halde bu sistem sayesinde x hesabını görebilir.

Ancak sistem sizden İnstagram hesabıyla giriş yapmanızı istiyor bu da biraz güvensizlik veriyor ama sistemin ihtiyacı bu.

Not: POSTERGO sitesi kaynaklı bir sorundan Dijibayt sorumlu değildir.

%100 İşe Yaramıyor

Evet sistem her gizli İnstagram hesabını göstermiyor bunun nedeni ise sizin bakmak istediğiniz hesabın web sitesinde verisinin olmamasından kaynaklı. Eğer sizin bakmak istediğiniz hesabı takip eden birisi bu sistemi kullanırsa siz de o hesabı görebilirsiniz.

Mobil Uygulaması da Mevcut

Web sitesinin mobil kullanıcılar için mobil uygulaması da mevcut bu sayede kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

POSTERGO web sitesi linki

Ekleme: Web sitesine ve uygulamaya ulaşılamıyor İnstagram tarafından engellenmiş olabilir.