Günlük Hayatta İşinize Yarayacak 5 Mobil Uygulama

Bu yazımda sizlere çok işinize yarayacak 5 mobil uygulamayı sıralayacağım.

1-) Remini

Hepimiz eski fotoğraflarımızı geçmişten günümüze özenle saklıyoruz. Bu fotoğraflar günümüz teknolojisiyle çekilmediği için daha az kaliteli olabiliyor. İşte bu uygulama burada devreye giriyor. Eski net olmayan fotoğrafı bu uygulama ile daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Uygulamanın içerisinde gece çekilen fotoğrafları da netleştirme özelliği de bulunuyor.

Remini

2-) DiskDigger

Bazen fotoğraflarımızı yanlışlıkla veya gereksiz diye siliyoruz ama sonradan lazım olabiliyor. Bu mobil uygulama ile telefondan tamamen sildiğiniz fotoğrafları bile geri getirebilirsiniz.

3-) Wamr

Whatsapp mesajı geri alma özelliğiyle yanlışlıkla atılan mesajların önüne geçmeye çalışmıştı. Bu mobil uygulama ile mesaj geri alınsa bile sizde görünür halde kalıyor. Artık hiçbir mesajı kaçırmayacaksın. Uygulamanın Whatsapp durumu indirme özelliği de mevut.

warm

4-) Zedge

Telefonların hazır gelen duvar kağıtları ve zil seslerini sevmeyebilirsiniz. Eğer bir duvar kağıdı veya zil sesi arıyorsan bu uygulama tam senlik. İçerisinde her tarza göre binlerce duvar kağıdı ve zil sesi içeren Zedge kullanıcı dostu arayüzüyle kullanıcıların bir hayli işine yarıyor.

5-) Soon

Yapacağınız çok şey ancak unutup yapamıyorsanız bu uygulama tam sizlik. Bu mobil uygulama sayesinde sosyal hayatınızda yapacaklarınızı bir listeye dönüştürebilirsiniz. İçerisinde kafeden müzelere kadar geniş bir liste oluşturucusu içeren bu mobil uygulama sizin için yapacakları aklında tutuyor.

mobil