İninal Kart Limiti Nasıl Arttırılır ? (50.000 TL)

İninal

Yaşı kredi kartı almak için yetmeyenlerin ve ailesinden gizli alışveriş yapanların kurtarıcısı İninal kartı neredeyse hepimiz biliyoruz. Faiz vb. bulunmadığı yüklediğin kadar kullanabileceğin bir kart olan İninal limiti yetersiz olanlara güzel bir seçenek sundu.

İninal Kart Nedir ?

Üstte de bahsettiğim gibi kredi kartı olmayanlar için veya alışveriş yapacağı sitelere güvenmeyenler için yüklendiği kadar harcanabilen bir kredi kartı. Yüklendiği kadar harcanabilen dediğime bakmayın kartın aylık kullanım ücreti (2 TL) ve para yükleme ücreti gibi can sıkan kesintileri oluyor. İninal kart yurtiçi, yurtdışı tüm sitelerde kullanılabiliyor. Maalesef taksit yapılamıyor ve bakiye eksi hanelere düşmüyor.

İninal Kart Nasıl Alınır ?

İninal kart anlaşmalı tüm marketler ve diğer mağazalarda mevcut. Bu satış yerler Migros, Şok, Teknosa, Vatan Bilgisayar, KİM market, D&R. Saydığımız bu mağazalardan İninal kartınızı temin edebilirsiniz.

İninal Kart Limiti Nasıl Arttırılır ?

İninal

Elinizde bir ininal kart olduğunu varsayıyorum. Öncelikle limit arttırma işlemi için İninal’in mobil uygulamasını kullanmanız lazım. İninal uygulamasını buradan indirebilirsiniz. Uygulamaya kartınızı tanımladıktan sonra alttaki seçeneklerden Profil sekmesine basıp hesap bilgilerime basın. Burada sizin İninal kartınızın kalan limitlerini gösterecektir. Hesap bilgileri sekmesinin en aşağısında ” Limiti Arttır, İninal’ ına Güç Kat ” yazan yerden ” Limitini Arttır ” butonuna basın. Burada limiti arttırmak için sizden 1 adet selfie fotoğrafı, kimliğin fotoğrafı, ikametgah veya son 3 aya ait fatura, dijital imza son olarak sözleşme onayı isteyecek. Tüm istenileni yerine getirirseniz İninal kart limitinizi 50.000 TL’ ye kadar arttırabilirsiniz.