Instagram Hesabı Nasıl Kapatılır

İnstagram

En çok kullanılan sosyal medya platformu olan Instagram’da kullanıcılar hesaplarını geçici veya tamamen nasıl kaldırabilir yazımda anlatacağım.

Instagram Hesabı Kaldırılabilir mi ?

Tabi ki de kaldırılabilir. Kullanıcı kullanmadığı veya eski hesabını anlatacağım yöntemle 10dk içerisinde kaldırabilir. Hesap kaldırıldığında diğer kullanıcılar tarafından gözükmez.

Kaldırılan Instagram Hesabı Tekrar Açılabilir mi ?

Evet kaldırılan Instagram hesabı tekrardan açılabilir. Kaldırdığınız Instagram hesabını tekrar açmak için şunları yapın :

1-) Normal bir Instagram hesabına girer gibi kaldırılan Instagram hesabının kullanıcı adını ve şifresini girin.

Kaldırılan Instagram hesabını tekrardan açmak bu kadar basit.

Instagram Hesabı Geçici Olarak Nasıl Kapatılır ?

Buraya basıp Instagram hesabını geçici kapatma ekranına girin ve geçici olarak silmek istediğiniz Instagram hesabının kullanıcı adı ve şifresini girin. Instagram size hesabınızı geçici kapatma nedenini sorabilir burayı da doldurun. Hesabınız 10 Dk içerisinde kapatılacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken yer hesabınızı kapatmadan önce kapatılacak Instagram hesabından çıkış yapın aksi takdirde hesabınız tekrar açılabilir.

Instagram Hesabını Kalıcı Olarak Nasıl Kapatılır ?

Not: Instagram hesabını kalıcı olarak silerseniz hesaba tekrar giremezsiniz ve tekrardan aynı hesabı açamazsınız.

Instagram hesabını kalıcı olarak silmek için öncelikle buraya tıklayın. Instagram hesap kaldırma sayfasından kalıcı kaldırmak istediğiniz hesabın kullanıcı adını ve şifresini girin. Size kalıcı olarak kapatma nedenini sorabilir buradan rastgele seçin.

Tüm işlemler bu kadar. Instagram hesabınızı kalıcı veya geçici silmeden önce olacakları düşünmenizi tavsiye ederiz.

.