İnternette Yatırım Yaparken Bilinmesi Gereken 3 Püf Nokta

Hepimizin kafasına yerleşen çalışmadan para kazanılmaz sözünü resmen darmadağın eden online yani internet yatırımları şu günlerde bir hayli arttı. Bir öğrenci olarak küçük bir bütçe ile aylık 2500-3000 TL kazanabildiğim bu yöntem her ne kadar büyük kazanç getirse de bazen elinizdeki parayı bile kaybetmenize sebep oluyor. Bu yazımda sizleri birer internet yatırımcısı yapacak 3 püf noktayı sıralayacağım.

Sakın Geç Kalma

Bu püf nokta belki de en önemlisi. Yatırım yapmayı seçtiğiniz şirket veya internet sitesi ne kadardır açık kesinlikle bilmeniz gerekli. Online yatırım siteleri büyük oranda 4-10 ay içerisinde maalesef yatırımcıların parasını verememeye benim tabirimce yavaş yavaş patlıyor. Yavaş yavaş patlayan bir siteye paranızı yatırmak ve oradan para beklemek tam bir delilik olur. Bizce bir siteye veya yatırım şirketine açılışından 100 günden fazla bir süre sonra girmek maalesef tehlikeyi arttırıyor. Tavsiye giriş süremiz ise 20-40 gün arası. Bu süre arasında sitenin ödemeleri neredeyse hiçbir zaman aksamıyor.

Dolandırılma

Bu püf nokta kemikleşmiş bir şey ancak her yerde olan dolandırıcılık buralarda biraz hatta çok fazla. Bu nedenle kesinlikle ödeme yaptığının kanıtını görmeden bir siteye yatırım yapmayın. Birçok sitenin yapıldığı Telegram grupları mevcut buradan hangi sitenin ödeme yaptığını hangisinin yapmadığını kolaylıkla analiz edebilir ve kazancını güvene alabilirsin.

İlk Yatırımın Fazla Olmasın

Daha hiçbir şey bilmeden adam akıllı analiz yapmadan bazı kişiler yüklü miktarda para ile girip elindeki parayı bile kaybedebiliyor. Burada benim tavsiyem sizi üzmeyecek bir miktar ile sistemi deneyip tecrübe kazandıktan sonra daha fazla miktar ile girmeniz. Bu sayede paranız ve kazancınız daha da güvende olur.