İnternetten Para Nasıl Kazanılır ? (Mobil)

İnternetten para kazan

Herkes en az 1 kere Google’a internetten para nasıl kazanılır yazmıştır ve çıkan sonuçları aratan herkesi bir hayli üzmüştür. Çılgın tavuk, çiftlik bank gibi para kazandıran oyunlar ise çok çok az bir miktar para vermekteydi (zaten hepsi battı). Bu yazımda yaparsanız gerçekten para kazanabileceğiniz mobil uygulamaları sizler için sıralayacağım.

1-) Bounty

Bounty

Kendinizi bir gizli görev ajanı gibi düşünün size verilen görevler ise işyerlerini kontrol edip kanıtlar almak (ses kaydı, fotoğraf). Bu gizli görevler sayesinde para kazanmak bir hayli eğlenceli oluyor. Evet uygulamanın ana görevleri sizlere verilen işyerlerine gidip istenilen soruları yöneltmek ve fotoğraf, ses kaydı almak. Ben 1 günde bu uygulama sayesinde 60 TL kazandığımı hatırlıyorum görevim ise Türkcell bayilerine gidip x adlı ürün hakkında bilgi almaktı. Yani yaklaşık 30 dakikada 60 TL kazandım ve para ertesi gün hesabıma yattı. Bounty içerisinde sadece gizli görevler ekstra ücretli/ücretsiz anketler de mevcut ancak gizli görevler çok daha fazla para kazandırıyor.

  • Bounty Android İndirme Linki
  • Bounty İos İndirme Linki

2-) Körk

Körk

Körk uygulaması şuan geliştirme yapıldığı için etkin değil ama kullanma fırsatım oldu. Körk siz televizyon izlerken gördüğünüz reklamları mikrofon aracılığıyla anlar izlediğiniz reklam hakkında soru sorar ve bu soru karşılığında Körk puanı verir. Uygulamanın mantığı bu kadar kolay. Uygulamayı 3 gün kullandığımda 5 TL edecek kadar puan topladım tabi siz çok daha fazla reklam izleyerek daha fazla puan toplayabilirsiniz.

  • Körk Android İndirme Linki
  • Körk İos İndirme Linki maalesef mevcut değil.

3-) Oyna Kazan

Genel kültür bilginize güveniyorsanız bu uygulama tam size göre. Bilgi yarışması olan ”Oyna Kazan” uygulaması belli saatlerde bilgi yarışması yapar ve yarışmaya 10.000 TL gibi yüklü bir miktar para koyarlar. Yarışmacılar elendikçe parada payın artmasıyla sona kalan yarışmacılar daha fazla para kazanır. Şahsen üstteki 2 uygulama çok daha fazla kazandırır.

  • Oyna Kazan Android İndirme Linki
  • Oyna Kazan İos İndirme Linki