Kolayca Bitcoin Nasıl Kazanılır ?

Öncelikle Bitcoin nedir tanımını yazalım Bitcoin herhangi bir merkez bankası, resmi kuruluş, vs. ile ilişiği olmayan elektronik bir para birimidir. Virgülden sonra 100-milyonuncu basamağa kadar birimlere ayrılabilir. Ayrıca Derin Ağ’da en çok kullanılan para birimidir. Şuan 1 Bitcoin 82.000 TL değerine sahip yani çok değerli bir birim.

Nasıl Bitcoin Kazanırım

Bu işlere madencilik adını veren Bitcoin madencileri Bitcoin kazmak için özel üretim bilgisayara benzer bileşenler kullanır. Bu bileşenler yazılımlar sayesinde kazım yapar ve Bitcoin üretir. Bu dediğim Bitcoin kazma makineleri bir hayli pahalı olduğu için çoğu kişi maalesef Bitcoin kazamaz. Makine alamayan bazı kişiler ise kendi bilgisayarlarıyla kazmaya çalışır ancak zarar eder yani tükettiği elektrik ücreti kazancından fazla olur.

Kolayca Nasıl Bitcoin Kazanırım ?

Bu aralar bir hayli ilgimi çektiği için araştırmalar yaptım ve bu işlerin maalesef tek kişi ile para kazanılamayacağını öğrendim. Ancak bu işleri araştırırken birisi tarafından bir kazma sitesi tavsiyesi aldım. Bu sitede Bitcoin kazanmak için sadece üye olmanız lazım daha sonra çıksanız bile sistem kendi kendine bitcoin kazanacaktır. Sisteme yeni getirdiğiniz kişiler sayesinde daha hızlı kazım yapabileceksiniz. Üstelik bu site hem telefon hem de bilgisayardan açılabiliyor. Şimdi sizlere siteye nasıl üye olunur anlayacağım ( Kimlik bilgisi vb. kişisel bilgiler alınmamaktadır.)

Öncelikle buradan siteye girip üye olun. Daha sonra sizden Telegram kilidinizi açmanızı isteyecektir. Bu kilidi açmak için Telegram uygulaması yüklü olması gerekir. Sitedeki ayarlar sekmesinden https://t.me/turkiyemining_bot linkine tıklayarak Telegrama giriş yapın. Burada size sistem kod verecektir bu kodu yine tekrardan ayarlar sekmesine gelip en alttaki boşluğa yazıp eşleştir demeniz yeterli olacaktır. Artık sistem sizin için Bitcoin toplayacak.

Bir sonraki yazımızda kazanılan Bitcoini nasıl TL olarak çekeriz detaylarıyla anlatacağım.