Lanetli İnstagram Hesabı ” tavsaniz”

İnstagram

İnstagram gizemli hatalar ve hesaplarla dolu. Ancak bu seferki hata can sıkıcı ve bir o kadar garip. Sadece Android cihaz kullanıcılarının başına gelen bu hatanın başrolü normal bir İnstagram hesabı gibi gözüken ” tavsaniz ”.

Bu İnstagram Hesabına Basarsan …

İnstagram

Ee basarsam ne olacak diye soruyorsunuz sanırım. Eğer bu İnstagram hesabına basarsanız İnstagram uygulaması donup kalıyor. Evet evet bildiğin ekran öylece kalıyor ne geri alabiliyorsun ne de eski haline çevirebiliyorsun. Çözümünü soracak olursanız ben de daha keşfedemedim ancak 5-10 dakika sonra İnstagram uygulaması kendine geldi.

Neden Sadece Android ?

Atarlı ve bir o kadar gizemli İnstagram hesabı

Ah Android ah herkes seni hor görüyor. İşin aslını bana soracak olursanız bu bir karakter hatası gibi gözüküyor yani Apple kullanıcılarının kullanabildiği bir karakter vb. şeyi Android içerisinde barındırmıyor diye donabilir. Hepimiz geçtiğimiz günlerde bir emoji ile Apple cihazlarının nasıl çöktüğünü gördük. Bence Android’in üzerine çok gitmeyin kısa sürede geliştiriciler çözecektir. Evet gizemli İnstagram hesabımız bu kadar bence siz de benim kadar heyecanlandınız.

Ben manyağım bu lanetli hesaba girerim diyorsanız buradan kolayca ulaşabilirsiniz. Şimdiden söyleyeyim bu hata sadece uygulamadan girince oluşuyor sonra çalışmıyor diye arkamdan söylenmeyin 🙂

.