PapsCover Nedir ? (Hakkındaki Her Şey)

PapsCover

Günümüz telefonları tasarımlarıyla kullanıcıları bir hayli büyülüyor. Artan telefon fiyatları yüzünden telefonunu korumak için kılıf vb. aksesuar kullanan kullanıcılar telefonun tasarımını kapatırken aynı zamanda telefonu daha ağır ve kalın yapabiliyor. Bazı kalın kılıflar ise telefonun daha fazla ısınmasına sebep oluyor. Bu yazımda telefonunuzun tasarımını bozmayacak, kalınlığını vb. değiştirmeyecek son derece kaliteli Türk malı telefon kaplamalarını inceleyeceğiz.

PapsCover

PapsCover Nedir ?

Türk şirketi olan PapsCover telefon ,Playstation ,laptop ve aksesuarlara kaplama, kılıf ve ekran koruyucu üreten profesyonel bir markadır. Son derece kaliteli ürünler üreten bu marka satışını yaptığı ürünlerin arkasında sonuna kadar durmaktadır. Satış sonrası da ilgili bir ekibe sahip olan PapsCover kullanıcılara her daim yardım etmektedir.

Paps Nedir ?

Paps

PapsCover telefonunuzun,bilgisayarınızın veya diğer aksesuarların tasarımını bozmadan, kalınlaştırmadan koruyabileceğiniz bir kaplamadır. Bu kaplamalar Türkiye‘de üretilmektedir. Son derece kaliteli olan bu kaplamalar her zevke uygun renk ve modellerle satışa sunulmaktadır. Kılıflardan çok daha zarif ve ince olan Paps hava kanalları sayesinde telefonları kılıflara nazaran çok daha az ısıtmaktadır. 3M yapışkan kullanan Paps telefona çok iyi yapışmaktadır.

Paps Telefonlara Nasıl Uygulanır ?

Paps nasıl uygulanır buradan bakabilirsiniz. Biz de burada adım adım sizlere anlatacağız. Anlatmadan önce el işçilik yeteneği olmayan kişilerin bile yapabileceğinin altını çizmek isterim.

Paps Telefonlara Nasıl Uygulanır ?

1-) Paps‘ın yanında gelen ıslak ve kuru mendilleri kullanarak telefonunuzun kaplanacak yerlerini ilk önce ıslak olan mendille daha sonra kuru mendille temizleyin.

2-) Kaplamayla birlikte gelen taşıyıcı kağıdı kullanarak Paps‘ı telefonunuza hizalayın. Burada benim önerim telefonun üst veya altındaki girişleri hedef alarak yapıştırmanız böylece daha kolay hizalayabilirsiniz. Eğer yanlış veya yamuk hizaladıysanız kaplamayı tekrar çıkarıp tekrar hizalayarak yapıştırabilirsiniz.

3-) Paps‘ı hizaladıktan sonra kenarları fön makinesi yardımıyla telefonun yan çerçevesine yapıştırın. Burada fön makinesinin ısısını yükseltmenizi öneririm

4-) Son olarak Paps‘ın köşelerini fön makinesiyle ısıtarak telefonun köşelerini de kapatın. Bu adımda köşeler tam oturmayabilir eğer köşeler oturmazsa tekrar kaldırıp fön makinesiyle ısıtarak yeniden yapıştırabilirsiniz.

Paps Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1-) Soru: Paps telefonuma zarar verir mi ?

Kesinlikle zarar vermez. PapsCover‘ın bu konu hakkında paylaştığı videoyu buradan izleyebilirsiniz.

2-) Soru: Paps telefonumu çiziklerden ve darbelerden korur mu ?

Paps kesinlikle telefonunuzu çiziklerden korur. Darbe konusuna gelirsek küçük çaplı çarpma veya düşmelerde koruma sağlayabilir.

3-) Soru: PapsCover sattığı ürünlere karşı garanti hizmeti veriyor mu ?

Evet garanti hizmeti veriyor. Herhangi kusurlu bir kaplamayı veya kalıpları bozuk olan kaplamayı PapsCover destek ekibiyle iletişime geçerek yenisiyle değiştirebilirsiniz. Garanti koşullarını buradan öğrenebilirsiniz.

4-) Soru: Paps’ı kılıfla kullanabilir miyim ?

PapsCover, kılıf eğer sert bir yapıda değilse kullanılabileceğini söylüyor ancak kılıf sertse Paps‘a zarar verebilir. Paps alana şeffaf kılıf %50 indirim kampanyasıyla Paps‘ınıza uyumlu şeffaf kılıf alabilirsiniz.

5-) Soru: Paps’ın kullanım ömrü ne kadar ?

PapsCover kullanım ömrü olarak ortalama 5 ay telefonunuzla kullanabileceğinizi söylüyor. Kaplamayı yapmanıza göre bu süre artabilir veya azalabilir.

6-) Soru: Paps telefonumun çekim (sinyal) gücünü düşürür mü ?

3M markalı kaplama üreten PapsCover Paps’ın herhangi bir şekilde çekim gücünü etkilemeyeceğini söylüyor.

Özet Geçmek Gerekirse

Cihazlarınızı PapsCover‘ın geliştirdiği kaplama,kılıf ve ekran koruyucularla koruyabilirsiniz. Cihazınızın çiziklerini veya başka kusurlarını kapatabilir ve aynı zamanda telefonunuzun tarzını değiştirebilirsiniz. Kılıf takıp cihazını kalınlaştırmak veya ağırlaştırmak istemeyen kişiler Paps‘ı tercih edebilir. Renkleri ve baskı kalitesi çok iyi olan bu kaplamalar 3M marka kullandığı için telefonunuzu diğer markalara nazaran daha iyi kavrar.

PapsCover resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

  • Telefon kaplaması almak için buradan girip satın alabilirsiniz.
  • Oyun konsolları için almak için buradan girip satın alabilirsiniz.
  • Laptop kaplamaları için buradan girip satın alabilirsiniz.
  • Aksesuar kaplamaları için buradan girip satın alabilirsiniz.

Bizlere ürünlerini sundukları için PapsCover’a teşekkür ederiz.

.