2D Macera Oyunu Pathway, Epic Games’te Bu Haftanın Bedava Oyunu Oldu

Pathway-bu-hafta-ucretsiz-oldu-epic-games

Epic Games Store’da bu hafta verilen bedava oyun Pathway adlı 2D macera oyunu oldu.

Pathway’in hikayesi 1930’larda geçiyor. Eski Mısır’da bir yolculuğu konu eden oyunda, oyuncular okültün unutulmuş gizemlerini çözmeli, eski mezarlara baskın yapmalı ve savaş karşılaşmalarında hayatta kalmak için çeşitli taktik ve stratejileri kullanmalıdır.

Pathway-bu-hafta-ucretsiz-oldu

Oyun sıra tabanlı bir mekaniğe sahip ama hızlı geçecek şekilde ayarlanmış. Oyunda takımınız ile açıp kişileştirebileceğiniz 16 adet benzersiz karakter bulunuyor. Bu karakterlerin her birinin kendine ait özellikleri bulunuyor ve işlere göre takımınızın karakterlerini ayarlamak gerçekten çok önemli. Karakterleri geliştirmek ve özelliklerini daha etkili kılabilmek için hazineleri keşfedebilirsiniz.

Robotality şirketi bu oyunuyla oyunculara çeşitli zorluklarda beş farklı sefer sunuyor ve oyunculara her eylemle yeni bir olaylar ağı üreten dinamik maceralar vaat ediyor.

Pathway-bu-hafta-ucretsiz-oldu-2

Geliştiriciler, oyunun geliştirme sürecinde küçük ayrıntıların onlar için bir odak noktası olduğunu belirtiyor. Ne yapılması gerektiğini öğrenmek ve dünya hakkında daha fazla bilgi edinmek için köylere ve diğer yerlere uğramayı ihmal etmeyin.

Bu oyunun eleştirileri çok iyi değildi ama Steam incelemelerinin çoğunluğu pozitif. Bu da oyunu bedavaya denemenizde bir risk veya sakınca olmadığını gösteriyor.

Pathway, Epic Games Store’da 25 Haziran saat 11: 00’a (EST) kadar ücretsiz olacak ve normalde 26 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Kaynak: https://www.pcinvasion.com/pathway-free-epic-games-store/