Pedofilileri İfşa Eden Web Sitesi ” PEDOMAP”

Hepimizin miğdesini bulandıran olaylarda çoğunlukla başrol oynayan Pedofili hastalığı herkesin sandığının aksine çok daha fazla kişi de bulunur. Daha çok çocuk ve bebekleri hedef alan Pedofili hastaları ne yazık ki ülkemizde de bulunuyor. Zümrüt Apartmanı adlı kitapla gündeme gelen bu hastalık maalesef kendisini belli etmiyor. Bu yazımda Pedofili hastalarını harita şeklinde ifşa eden PEDOMAP sitesini inceleyeceğiz.

PEDOMAP Sitesi Nedir ?

Yukarıda da bahsettiğim gibi Pedofili hastalarını izledikleri veya indirdikleri dosya ile ifşa eden web sitesidir. PEDOMAP içerisinde kişinin izlediği veya indirdiği dosyanın Pedofili seviyesini ölçen bir ölçek de mevcut bu sayede kişinin ne kadar yüksek seviyede Pedofili içeren içeriği kullandığını görebiliyoruz. PEDOMAP bu kişileri ip numaraları ile tespit ediyor.

Türkiye Ne Alemde ?

Siteyi kullandığımdan beri maalesef ülkemizde de bu kişilere rastlıyorum. Özellikle İstanbul, Kayseri ve Adana illerinde görülmeleri de beni son derece şaşırttı. Çoğunluk ise izlenebilir içerik oldu. Bir diğer beni şaşırtan şey ise Pedofili seviyesi oldu. Ülkemizde bu içerikleri tüketen kişilerin Pedofili seviyesini çoğunlukla %90 üstünde olduğunu gözlemledim.

PEDOMAP web sitesine buradan girebilirsiniz.