PlayStation 5’in Türkiye Fiyatı Sızdırıldı

PlayStation 5
PlayStation 5

Tüm Dünya’da fiyatıyla merak konusu olan PlayStation 5 yakında Sony tarafından kullanıcılara satışa sunulacak. Yaşanan gelişmelere göre PlayStation 5’in ülkemizdeki fiyatı sızdırıldı. Yapılan tahminlerde dahi oyunculara göre pahalı gelen PlayStation 5 bakalım ülkemizde ne kadara satılacak.

PlayStation 5’in Türkiye Fiyatı

PlayStation 5

Sızdırılan fiyatın hangi modele olduğu bilinmese de söylentilere göre ülkemizde 7.999 TL’ ye satışa çıkacak. Teknik eleştirmenler tarafından belirlenen fiyata neredeyse aynı fiyata satılacak olan PlayStation 5’in fiyatı tüketiciler tarafından eleştirilere sebep oldu. Fiyatı fazla bulan tüketiciler görünüşe göre fiyatın düşmesini bekleyecek. Sızdırılan Sony PlayStation 5 fiyatının optik disk girişi için olan versiyona mı yoksa Dijital Edition’a mı ait olduğu şu an için bilinmiyor. Teknoloji eleştirmenlerine göre Sony PlayStation 5 Yurt dışında tahminen 500 dolara satışa sunulacak.

PlayStation 5 hakkında yazdığımız diğer haberleri aşağıda bulabilirsiniz.

PlayStation 5 Neden Bu Kadar Hantal Olduğu Öğrenildi: https://dijibayt.com/playstation-5-neden-bu-kadar-hantal-oldugu-ogrenildi/

Playstation 5’in Tanıtım Tarihi Belli Oldu: https://dijibayt.com/playstation-5in-tanitim-tarihi-belli-oldu/

Kaynak: https://www.webtekno.com/playstation-5-turkiye-fiyati-iddia-h96396.html