Shadow Warrior 3 Geliyor

shadow-warrior-3-geliyor1

Devolver Digital şirketinin çıkarmış olduğu 2 oyunluk efsane Shadow Warrior serisine yenisi ekleniyor. Aksiyon dolu ve fantastik dünyasıyla, çeşitli silahlarla ve yaratıklarla ve tabii Lo Wang’in esprileriyle akıllarda yer edinen seriye Devolver Digital yeni bir oyun ekleme kararı aldı.

Shadow Warrior 3 Nasıl Olacak?

shadow-warrior-3-geliyor

(Bu paragraf ikinci oyunun finalinden spoiler içerir) 2. oyunun final kısmında Lo Wang ile eski işvereni ve azılı düşmanı Orochi Zilla yanlışlıkla bir ejderhayı serbest bırakıyorlar. 3. oyunda da bu ejderhayı hapsetmek için uğraşıyorlar.

Önceki oyunlarda olduğu gibi serinin vazgeçilmezi olan katanalar ve çeşit çeşit silahlar da oyuna dahil olacak. Eskiden olduğu gibi ejderha peşinde koştururken bir yandan da şeytani yaratıkları avlayacaksınız.

shadow-warrior-3-geliyor

Devolver Digital Web sitesinde bunların yanında “ölü bir tanrının maskesi, bir ejderha yumurtası, büyülü bir dokunuş ve yaklaşmakta olan tufanı engelleyebilecek bir ateş gücü” ifadeleri yer alıyor. Bütün bunların hikayenin hangi kısmında olduğu şu anlık bilinmiyor ancak yeni şeylerin bizleri beklediği aşikâr.

Shadow Warrior 3 duyuru fragmanını aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.