Tom Clancy’s The Division Ücretsiz Oldu

the-division-ucretsiz-oldu

Pandemi sürecinde normalden kat kat fazla bir şekilde karşılaştığımız ücretsiz oyun kampanyaları bu sefer de başka bir oyunu bize sunuyor. Ubisoft, Tom Clancy’s The Division’u ücretsiz olarak sunuyor.

the-division-ucretsiz-oldu-2

Normalde 135 TL değerinde olan Tom Clancy’s The Division’un ücretsiz dağıtımı 1 Eylül saat 11.00‘de başladı ve 8 Eylül saat 11.00‘de bitecek. Ancak bu ücretsiz kopya standart versiyonu kapsıyor yani genişleme paketlerini istiyorsanız ayrıca satın almanız gerekiyor.

the-division-ucretsiz-oldu-3

Şimdi isterseniz sizlerle oyunu biraz tanıyalım. Gerek taktiksel savaş ortamı ve oynanışı gerek grafikleriyle gerçekten insanın oyun oynama isteğini körükleyen The Division, New York şehrindeki bir salgını konu alıyor. New York’ta patlak veren bir salgın sebebiyle birçok insan ölüyor. Division ajanları da sağ kalanları kurtarmakla görevli. Hikayesini de ilgi çekici bulduğum bir oyun. Ayrıca fazla bir sistem gereksinimine gerek de duyulmuyor. Tom Clancy’s The Division’un sistem Gereksinimleri şöyle:

Minimum GereksinimlerÖnerilen Gereksinimler
İşletim Sistemi: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)İşletim Sistemi: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)
İşlemci: Intel Core i5-2400 | AMD FX-6100 veya üstüİşlemci: Intel Core i7-3770 | AMD FX-8350 veya üstü
RAM: 6 GB RAMRAM: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB VRAM’li NVIDIA GeForce GTX 560 (mevcut eş değeri NVIDIA GeForce GTX 760) | 2 GB VRAM’li AMD Radeon HD 7770 veya üstüEkran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD Radeon R9 290 veya üstü
Direct X: Sürüm 11Direct X: Sürüm 11
Depolama: 40 GBDepolama: 40 GB
Ek Notlar:
——————————————————
Oturumlar:
——————————————————
Desteklenen Diller:
Geniş bant internet bağlantısı
——————————————————-
Ubisoft hesabı gerektirir
——————————————————-
Seslendirme: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), İspanyolca (Latin Amerika), Rusça, Brezilya Portekizcesi, Japonca
Menüler + Yalnızca Altyazılar: Felemenkçe, Lehçe, Çekçe, Macarca, Korece, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince
Yalnızca Altyazılar: İsveççe, Danca, Norveççe, Fince

Unutmayın kampanya 8 Eylül saat 11.00‘a kadar sürüyor. Bu fırsatı kaçırmamak iyi olur diye düşünüyorum. Oyunu elde edebilmek için Ubisoft hesabınız olması gerektiğini de unutmayın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra aşağıdaki linkten kampanya ekranına ulaşıp oyunu ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Ubisoft kayıt ekranına buradan ulaşabilirsiniz.

Ubisoft kampanya ekranına buradan ulaşabilirsiniz.