Total War: Warhammer 3’ün Fragmanı Yayınlandı

Total War: Warhammer 3 Fragman


Creative Assembly tarafından geliştirilen Total War: Warhammer serisinin üçüncü oyununa ait fragman yayınlandı. Serinin birinci ve ikinci oyunları oyun camiası tarafından çok rağbet görmüştü. Strateji oyunları geliştiricilerinde ilk sıralarda yer alan Creative Assembly, Warhammer serisiyle sadece tarihi betimlemelerin oluşturduğu oyunlarda değil fantastik evrenlere dayalı strateji oyunlarında da başarısını da göstermiş oldu. Bu başarının kanıtı olarak Total War: Warhammer serisinin birinci oyununun aldığı iki adet ödülü, ikinci oyununun da aldığı yedi ödülü gösterebiliriz.

Total War: Warhammer 3 Fragman 1

Aslında şu sıralarda Total War: Warhammer’a ait bir fragman beklenmiyordu. Creative Assembly’ın Facebook sayfalarında sızdırılan bazı kesitler hayranlar tarafından ekran görüntüleri ve ekran kayıtları alınarak çoğaltıldı. Kesitler kısa süre içerisinde kaldırılmış olsa da sosyal medya ortamında çoktan yayılmıştı. Anlaşılan Creative Assembly bu sızdırılan videoların ardından fragmanın tam halini yayımlamaya karar vermiş.

Trial By The Fire ismiyle yayınlanan fragman başlarda sakin bir şekilde başlayıp yavaş yavaş kendini savaşın getirdiği kaos ve aksiyon ortamına bırakıyor. Serinin üçüncü oyunu olacak Total War: Warhammer 3 hayranlarını bu kez de tatmin edecek gibi gözüküyor. Oyun Steam’de 2021‘in sonlarına doğru yayınlanacak ve 345 TL‘ye ön sipariş verilebiliyor.

Total War: Warhammer 3’ün Steam Mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Total War: Warhammer 3 – Trial By The Fire Fragmanını aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.