TürkNet Kullanıcıları İnternet Erişim Sıkıntısı Çekiyor

TürkNet

Ülkemizde uygun fiyatıyla hızlı internet sunarak tanınan TürkNet bu günlerde kullanıcıların canını bayağı sıkıyor gibi gözüküyor. Yaptığı zamlarla eleştrilerin hedefi olan TürkNet bugün de büyük bir sorunla kullanıcı bir hayli sinirlendirdi

TürkNet Çöktü mü ?

TürkNet

Saat 16.00 da başlayan internet erişim sorunu sosyal medyada paylaşılan gönderilere göre hala devam ediyor. Ek olarak TürkNet destek ekibine ulaşmak isteyen TürkNet kullanıcıları maalesef TürkNet desteğe de ulaşamıyor. Kullanıcılara göre sadece internet erişimi sıkıntısı olmadığı resmi sayfalarına dahi ulaşılamadığı belirtiliyor.

Genel Bir Problem mi Oluştu ?

Kullanıcıların sosyal medyadaki paylaşımlarına bakılırsa hem internet erişimi problemi hem de TürkNet’in resmi internet sitesine erişememe problemi var. Bunlara bakılarak TürkNet’in genel bir problem ile karşı karşıya kaldığını düşünebiliriz. İnternet sitelerine dahi ulaşılamayan TürkNet problemin büyük olduğunu bizlere gösteriyor.

TürkNet Hacklenmiş Olabilir mi ?

Erişim sıkıntılarıyla karşı karşıya kalan TürkNet herhangi bir açıklama yapmadı. Kullanıcıların yaşadığı erişim sıkıntısı herhangi bir siber saldırı yüzünden oldu mu bilinmiyor. Tahminimizce TürkNet akşam saatlerinde açıklama yapacak.

TürkNet Sık Sık Bunun Gibi Problemler Yaşıyor

TürkNet

Bir TürkNet kullanıcısı olarak internet erişim sorununu diğer internet sağlayıcılarına göre daha fazla yaşadığımı söylemem lazım. Bu internet erişim sorunlarının bazıları kısa süreliyken bazıları ise 3-4 saat kadar devam ettiğini gördüm. TürkNet’e geçmek isteyebilecek kişilerin bunu gibi problemleri göz önünde bulundurması son derece önemli.

TürkNet’in internet paketlerine yapmış olduğu zam hakkındaki haberi buradan okuyabilirsiniz.

https://www.yorumla.net/internet/turknet-coktu-erisim-sorunlari-devam-ediyor-mu-5511h