Uygun Fiyata Alabileceğiniz 4 Akıllı Bileklik

Ülkemizde dahi akıllı bileklik modelleri ve haliyle kullananlar arttı. Bu kadar çeşitliliğin içinde uygun fiyata iyi özellikler sunan 4 akıllı bilekliği sizin için derledik.

Xiaomi Mi Band 4

Mi band serisi tüm Dünya’ da en fazla tercih edilen akıllı bileklik modellerinden oldu. Mi band serisinin 4. modeli olan mi band 4 uygun fiyatıyla rakiplerine göre daha fazla özellik sunuyor. İçerisinde birçok spor aktivesini taşıyan bu bileklik suya da oldukça dayanıklı. Haftalarca şarj olmadan kullanılabilen mi band 4 Amoled bir ekrana sahip yani gösterdiği renkleri lcd ve ıps ekranlara göre daha canlı sunuyor. 169 TL fiyat etiketine sahip bu akıllı bileklik bizce fiyatını tamamiyle hakediyor.

Honor Band 5

Huawei’ nin yan markası olan Honor’ un akıllı saat modeli olan band 5 aynı Xiaomi mi band 4 ile aynı özellikleri sunuyor. Mi band 4 modelinde olmayan SpO2 sensörüne sahip yani kan oksijen doygunluğunu ölçebiliyor. Mi band 4′ e göre 40-50 TL daha fazla olması eksi bir yön olarak gözükse de özelliklerine göre alınabilecek bir ütün.

Xiaomi Mi Band 3

Sıralamada bu ürünü gördüğünüzde şaşırmış olabilirsiniz ama şuan ki fiyatıyla tam bir fiyat performans ürünü. Su geçirmez ve dokunmatik ekrana sahip bu model renksiz oled bir ekrana sahip. Haftalarca şarj etmeden kullanılabilen bi band 3 80 TL fiyat etiketiyle parasını hakedecek bir akıllı bileklik. Benim gibi akıllı bilekliği saat için kullanacaksanız tam sizlik.

Xiaomi Mi Band 5

Evet listede 3 adet Xiaomi ürün var ancak adamlar akıllı bileklik konusunda hem deneyimli hem de ucuz fiyata sunuyor. Mi band serisinin son modeli olan ve kullanmakta olduğum mi band 5 özellikleriyle resmen beni cezbetti. İçerisinde ip atlamadan vücut geliştirmeye vücut geliştirmeden yüzmeye kadar geniş bir aktivite yelpazesi var. Listedeki diğer akıllı bilekliklere göre ekstra stres ölçme özelliği bulunuyor. Akıllı telefon üzerinden de çokça kişileştirme ayarları yapabileceğiniz bu model bence fiyatını tamamiyle hakediyor.