Watch Dogs 2’yi Ücretsiz Edinin!

watch-dogs-2-ucretsiz-alin-3

Ubisoft Pazar günü, Ubisoft Forward adlı E3 dışı bir etkinlikle Watch Dogs Legion‘ı tanıtmayı planlıyor. Bununla beraber Ubisoft, serinin ikinci oyununu da ücretsiz olarak dağıtacak.

Watch Dogs 2’yi Ücretsiz Olarak Alabileceksiniz

watch-dogs-2-ucretsiz-alin

Watch Dogs 2‘de teknoloji dehası bir genç olan Marcus Holloway karakterini canlandırıyorsunuz. Marcus biraz sevimli bir karakter diyebiliriz. Ubisoft’un diğer oyunlarındaki karakterlere kıyasla Marcus, kan dökmekten biraz geri duruyor. Marcus’un bir şok tabancası var ve gizliik durumlarında kullanmak üzere bir drone‘u da var. Bazen silahlı çatışmalara da girmeniz gerekebiliyor ama bu her zaman için geçerli değil.

watch-dogs-2-ucretsiz-alin-2

Ubisoft Forward etkinliği 12 Temmuz pazar günü saat 15.00‘te (gmt-5) başlayacak. Etkinliği izlemeniz veya katılmanıza gerek yok. Eğer ücretsiz olarak oyunu istiyorsanız etkinlik saatinde Ubisoft hesabınıza giriş yapın ve ardından oyunu edinin.

İkinci oyun, birinci oyundaki tematik öğeleri bünyesinde barındırıyor. Eğer birinci oyunu beğendiyseniz ikinci oyunu sevme ihtimaliniz çok yüksek. Hazır ücretsiz alma fırsatınız varken değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Kaynak: https://kotaku.com/grab-watch-dogs-2-for-free-on-pc-this-weekend-1844294622