WhatsApp’a Gelecek Olan 4 Bomba Özellik

Dünya’ nın en fazla kullanılan uygulamalardan olan WhatsApp bu günlerde bir hayli kullanıcı kaybediyor. Her geçen gün kendisini daha da geliştiren Telegram WhatsApp’ın azılı bir rakibi oldu. Whatsapp daha fazla kullanıcı kaybetmemek için elinden geldiğinde yeni özellikleri kullanıcılara sunuyor. İşte WhatsApp’a gelecek olan 5 bomba özellik.

whatsapp

1-) Çoklu Cihaz

Whatsapp her oturum değiştirdiğimizde bizden onay kodu istiyordu ve bu oturum değişikliğini fazla yapınca hesabınızdan bir süre uzaklaştırıyordu. Bu özellik ile tek numarayla iki ayrı telefondan veya hem telefon hem de bilgisayardan Whatsapp’ı kullanabileceksiniz.

2-) Süreli Mesaj Gönderme

Expiring Messeges adıyla da geçen süreli mesaj kullanıcının belirlediği süre kadar duracak ve belirttikleri süre sonunda otomatik silinecek.

3-) Mesajı Arayarak Bulma

Kullanıcılar okumak istediği mesajları bulmak isterken çok zorlanabiliyor. Altta kalan vb. mesajları daha çabuk bulabileceksiniz. Bulmak istediğiniz mesajdan kelimeleri mesaj arama bölümüne yazarak hızlıca mesajı bulabileceksiniz.

4-) Her Mesajı Silebilme

İlk olarak İnstagram’ da gördüğümüz bu özellik sayesinde ister 1 gün önceki mesajı ister 1 yıl önceki mesajı herkesten silebileceksiniz.

Kaynak: https://www.ntv.com.tr/galeri/teknoloji/iste-whatsappa-gelecek-5-yeni-ozellik,GIwDYNnuaU2l5C0MHm0F2w/PiWPbAW9u0uq32J8UkxsyA