Xiaomi Miui 12 Süper Duvar Kağıdı Başka Markalara Nasıl Yüklenir ?

MIUI 12 Süper Duvar Kağıt
Miui 12 Süper Duvar Kağıdı

Xiaomi Miui 12 ile birçok yeni özellik getirdi. Yeni gelen özelliklerden birisi de süper duvar kağıdı. Bu hareketli duvar kağıdı kilit ekranında, ana ekranda ve her zaman açık ekranda farklı görseller sunuyor. Kullanıcıları bir hayli mutlu eden bu özelliği Xiaomi marka telefonları olmayanlar için nasıl yüklenir adım adım anlatacağım.

Xiaomi Miui 12 Süper Duvar Kağıdı Nasıl Yüklenir ?

Miui 12 Süper Duvar Kağıdı

1-) Öncelikle buradan Miui süper duvar kağıdı dosyalarını indirin. İndirdiğiniz dosya Zıp formatında olduğu için Zıp açma uygulamalarıyla veya telefonun kendi dosya çeviricisiyle Apk dosyasını çıkarın. Dosyaları çıkardıktan sonra tümünü cihazınıza kurun. Cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme iznini vermeyi unutmayın.

2-) Daha sonra süper duvar kağıdını etkinleştirmek için buradan Google Duvar Kağıtları uygulamasını yükleyin. Google Duvar Kağıtlarının istediği izinleri kabul ederek izin verin.

3-) 2. Adımda yüklediğiniz Google Duvar Kağıtları uygulamasını açın ve ana sayfadan aşağıya inerek Animasyonlu Duvar Kağıtları seçeneğini seçin.

4-) Animasyonlu Duvar Kağıtları seçeneğinden indirmiş olduğunuz Miui 12 Süper Duvar Kağıdını seçin. Önizleme ekranından Duvar Kağıdı Olarak Ayarlaya basın ve hem ana ekran hem de kilit ekranı için seçin.

Miui 12 Süper Duvar Kağıdı yükleme işlemi bu kadar. Bu işlemler çok eski Android sürümlerinde çalışmayabilir. Bizim tavsiyemiz en az Android 8 kullanan telefonlarda bu işlemi yapmanız. Bu işlem sayesinde Miui 12 Süper Duvar Kağıdını cihazınız Xiaomi marka da olmasa kullanabileceksiniz. Takıldığınız bir yer olursa yorum yazarak yardım isteyebilirsiniz.

Kaynak: https://www.webtekno.com/miui-12-super-duvar-kagitlari-kullanilabilir-hale-getirildi-h91356.html
.