Yine mi Sorun : Samsung Galaxy Note 20 Ultranın Kamerası Buğulanıyor

İsmini kronik sorunlarıyla andıran Samsung en son Samsung Galaxy Note 7 de kronik batarya sorunu yaşamıştı bu sefer amiral gemisi modelinde sorun yaşayan Samsung bakalım ne yapacak.

Bir kullanıcı tarafından paylaşılan gönderide Samsung Galaxy Note 20 Ultranın kamerasının buğulandığını iddia etti. Resim ile iddialarını kanıtlayan kullanıcı başına ilk defa böyle bir problemin geldiğini belirtti.

Garantiye Yolladı Ama …

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Buğulanma problemiyle karşı karşıya kalan kullanıcı hemen servise başvurduğunu ancak servisin telefonda böyle bir sorunun bulunmadığını ve oluşan buğunun ani sıcaklık değişiminden oluştuğunu söyledi. Galaxy Note 20 Ultra kullanıcı ise bu problemin klimalı bir ortamdan dışarı çıktığında olduğunu söyledi ancak yine de böyle bir buğulanmanın olmaması gerektiğini düşünüyor.

Problem Gerçekten Isı Değişiminden mi Kaynaklanıyor ?

Samsung servisinin ve kullanıcının dediklerine bakılırsa gerçekten bu problem ani ısı değişiminden oluşuyor ancak bu buğulanma kullanıcıların kullanım deneyimini olumsuz yönde etkiliyeceği kesin. Bu problem hakkında bir açıklama yapmayan Samsung bakalım ilerideki günlerde nasıl bir yol izleyecek.